Description
Features:-Adjustable13.5″-23″-Matte black finish-Heavy duty
Features:-Adjustable13.5″-23″-Matte black finish-Heavy duty
| Weight | 1.09 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.3 × 5.6 × 2.1 in |
| dimension | 2.10 X 5.55 X 18.25 |
| product_type | BI-BOD/MATTE BLACK |
| size | 13.5-23" |
| other_features | STUD MOUNT TYPE,HEAVY DUTY |
| upc | 035724108527 |
| part_number | AFA-10852 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.