Additional information
| Weight | 3.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.1 × 3.8 × 4 in |
| dimension | 4.00 X 3.75 X 23.15 |
| ar-15_accessory | Y |
| other_features | M4 FEEDRAMPS |
| caliber | .300AAC BLACKOUT |
| barrel_length_in_inches | 10 |
| rate_of_twist | 1:7" |
| barrel_material | CHROME |
| barrel_finish | MATTE BLACK |
| upc | 840014608577 |
| part_number | APAR700702M4 |
| Brand |





Reviews
There are no reviews yet.