Additional information
| Weight | 0.04 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.1 × 2.8 × 0.4 in |
| dimension | 0.45 X 2.75 X 5.15 |
| product_type | AR15 .223/5.56 CRUSH WASHER |
| size | 1/2" – 28 THREADS BLACK |
| material | STEEL |
| ar-15_accessory | Y |
| upc | 758152428837 |
| part_number | A.5.10.2253 |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.