Additional information
| Weight | 0.03 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.1 × 2.8 × 0.5 in |
| dimension | 0.50 X 2.75 X 5.15 |
| product_type | AR15 / AR10 PISTOL GRIP SCREW |
| size | 1/4" – 28 X 1" BOLT |
| material | STEEL |
| ar-15_accessory | Y |
| other_features | INCLUDES: STEEL START WASHER |
| upc | 758152646156 |
| part_number | A.5.10.2548 |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.