Additional information
| Weight | 0.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.4 × 6.1 × 1.5 in |
| dimension | 1.50 X 6.05 X 7.40 |
| product_type | BLACK |
| size | RUGER 10/22 MAG POUCH |
| material | NYLON CODURA |
| upc | 682146911275 |
| part_number | AT07901 |
| Brand |
| Weight | 0.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.4 × 6.1 × 1.5 in |
| dimension | 1.50 X 6.05 X 7.40 |
| product_type | BLACK |
| size | RUGER 10/22 MAG POUCH |
| material | NYLON CODURA |
| upc | 682146911275 |
| part_number | AT07901 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.