Additional information
| Weight | 0.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.6 × 8.6 × 3 in |
| dimension | 3.00 X 8.60 X 8.55 |
| product_type | BLACK |
| size | RUGER 10/22 MAG POUCH |
| material | NYLON CODURA |
| upc | 682146911251 |
| part_number | AT07900 |
| Brand |
| Weight | 0.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.6 × 8.6 × 3 in |
| dimension | 3.00 X 8.60 X 8.55 |
| product_type | BLACK |
| size | RUGER 10/22 MAG POUCH |
| material | NYLON CODURA |
| upc | 682146911251 |
| part_number | AT07900 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.