Additional information
| Weight | 0.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.3 × 6.7 × 1.1 in |
| dimension | 1.05 X 6.70 X 15.30 |
| blade_material | STAINLESS STEEL |
| number_of_blades | 1 |
| blade_length | 6.5" |
| handle_material | THERMOPLASTIC RUBBER |
| handle_color | BLUE |
| open_length | 12.0000 |
| closed_length | 0.0000 |
| weight | 0.0000 |
| other_features | 420 STAINLESS WITH BLUE |
| upc | 015896007361 |
| part_number | 736C |
| Brand |





Reviews
There are no reviews yet.