Additional information
| Weight | 0.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.1 × 3.8 × 1.6 in |
| dimension | 1.60 X 3.80 X 11.15 |
| blade_material | STAINLESS STEEL |
| number_of_blades | 1 |
| blade_length | 4" |
| handle_material | THERMOPLASTIC RUBBER |
| handle_color | ORANGE |
| open_length | 8.0000 |
| closed_length | 0.0000 |
| weight | 0.0000 |
| other_features | 420 STAINLESS WITH BLAZE |
| upc | 015896007323 |
| part_number | 732c |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.