Description
FEATURES-.30 Carbine-Perfect tool for adjusting & tuning your trigger pull-Help with offhand dry firing & smooth bolt cycling practice-Releases the firing pin safely & without damage
FEATURES-.30 Carbine-Perfect tool for adjusting & tuning your trigger pull-Help with offhand dry firing & smooth bolt cycling practice-Releases the firing pin safely & without damage
| Weight | 0.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.4 × 4.1 × 0.7 in |
| dimension | 0.70 X 4.10 X 5.35 |
| product_type | .30M1 CARBINE |
| size | ANODIZED |
| material | METAL |
| upc | 666692122255 |
| part_number | 12225A |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.