Description
FEATURES:-Combines the same high-quality leather handcrafted & molded by leather artisans w/ a thoughtful design that now accommodates larger revolvers
$60.99
FIT RH TAURUS JUDGE 3″ BLACK
Out of stock
FEATURES:-Combines the same high-quality leather handcrafted & molded by leather artisans w/ a thoughtful design that now accommodates larger revolvers
| Weight | 0.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.9 × 9.4 × 2.6 in |
| dimension | 2.55 X 9.35 X 10.90 |
| product_type | OUTSIDE WAISTBAND |
| application | TAURUS JUDGE 2.5"CYL/3" BBL |
| material | LEATHER |
| color | BLACK |
| mfg_size | MULTI FIT |
| right_hand | Y |
| left_hand | N |
| ambidextrous | N |
| other_features | LEAVES THE TRIGGER EASILY |
| upc | 816161024836 |
| part_number | RVH3SBLR |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.