Description
FEATURES:-From “snub-nose” revolvers to a 3″ barrel, our leather holsters fit popular K-frame revolvers like a glove
$56.99
FIT RH K-FRAMES 3″ BROWN
3 in stock
FEATURES:-From “snub-nose” revolvers to a 3″ barrel, our leather holsters fit popular K-frame revolvers like a glove
| Weight | 0.65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.4 × 9.4 × 2.9 in |
| dimension | 2.90 X 9.40 X 9.40 |
| product_type | OUTSIDE WAISTBAND |
| application | S&W K/L & SIMILAR 2.5"-3" BBL |
| material | LEATHER |
| color | BROWN |
| mfg_size | MULTI FIT |
| right_hand | Y |
| left_hand | N |
| ambidextrous | N |
| other_features | LEAVES THE TRIGGER EASILY |
| upc | 816161022115 |
| part_number | RVH2SCBRR |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.