Additional information
| Weight | 0.73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.4 × 9.4 × 2.9 in |
| dimension | 2.90 X 9.40 X 9.40 |
| product_type | OUTSIDE WAISTBAND |
| application | S&W K/L/N & SIMILAR 4" BARRELS |
| material | LEATHER |
| color | BLACK |
| mfg_size | MULTI FIT |
| right_hand | Y |
| left_hand | N |
| ambidextrous | N |
| other_features | THUMB BREAK HOLSTER |
| upc | 816161025970 |
| part_number | RVHX-2-SBL-R |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.