Description
FEATURES:ColorClassic BrownMaterialLeatherFirearm FitRuger GP100StyleOWBCompartments 1Gun TypeHandgunHandRightMount TypePaddle
$65.99
FIT RH K-FR REV/SIM CLASSIC BN
1 in stock
FEATURES:ColorClassic BrownMaterialLeatherFirearm FitRuger GP100StyleOWBCompartments 1Gun TypeHandgunHandRightMount TypePaddle
| Weight | 0.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.1 × 9.4 × 2.8 in |
| dimension | 2.75 X 9.40 X 7.15 |
| product_type | PADDLE HOLSTER |
| application | S&W K FRAME 4" |
| material | LEATHER |
| color | BROWN |
| mfg_size | MULTI FIT |
| right_hand | Y |
| left_hand | N |
| ambidextrous | N |
| other_features | CLASSIC BROWN HOLSTER COLOR |
| upc | 816161028032 |
| part_number | PDHR2CBRR |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.