Description
FEATURES:ColorStealth BlackMaterialLeatherFirearm FitRuger LCR / S&W J-FrameStyleOWBCompartments 1Gun TypeHandgunHandRightMount TypePaddle
$65.99
FIT RH J-FR REV/SIM BLACK
3 in stock
FEATURES:ColorStealth BlackMaterialLeatherFirearm FitRuger LCR / S&W J-FrameStyleOWBCompartments 1Gun TypeHandgunHandRightMount TypePaddle
| Weight | 0.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.1 × 9.4 × 2.7 in |
| dimension | 2.70 X 9.35 X 9.10 |
| product_type | PADDLE HOLSTER |
| application | S&W J-FRAME 2 1/8" BARREL |
| material | LEATHER |
| color | BLACK |
| mfg_size | MULTI FIT |
| right_hand | Y |
| left_hand | N |
| ambidextrous | N |
| other_features | STEALTH BLACK HOLSTER COLOR |
| upc | 816161028391 |
| part_number | PDHR1SBLR |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.