Additional information
| Weight | 0.65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.4 × 9.3 × 2.6 in |
| dimension | 2.65 X 9.25 X 9.35 |
| product_type | PADDLE HOLSTER |
| application | 1911 5" |
| material | LEATHER |
| color | BLACK |
| mfg_size | MULTI FIT |
| right_hand | Y |
| left_hand | N |
| ambidextrous | N |
| other_features | STEALTH BLACK |
| upc | 816161029701 |
| part_number | ORPHD1SBLR |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.