Additional information
| Weight | 0.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.3 × 9.4 × 2.9 in |
| dimension | 2.85 X 9.40 X 9.30 |
| product_type | OUTSIDE WAISTBAND |
| application | 1911 5" |
| material | LEATHER |
| color | BROWN |
| mfg_size | MULTI FIT |
| right_hand | Y |
| left_hand | N |
| ambidextrous | N |
| other_features | AMERICAN STEEL CLIP |
| upc | 816161026434 |
| part_number | OR-BH2.3-SBR-R |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.