Additional information
| Weight | 0.64 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.3 × 9.5 × 2.5 in |
| dimension | 2.50 X 9.50 X 9.30 |
| product_type | OUTSIDE WAISTBAND |
| application | 1911 4" |
| material | LEATHER |
| color | BLACK |
| mfg_size | MULTI FIT |
| right_hand | Y |
| left_hand | N |
| ambidextrous | N |
| other_features | AMERICAN STEEL CLIP |
| upc | 816161023570 |
| part_number | ORBH1SSBLR |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.