Additional information
| Weight | 0.65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9.4 × 2.6 in |
| dimension | 2.65 X 9.35 X 9.00 |
| product_type | OUTSIDE WAISTBAND |
| application | 1911 5" |
| material | LEATHER |
| color | BROWN |
| mfg_size | MULTI FIT |
| right_hand | Y |
| left_hand | N |
| ambidextrous | N |
| other_features | AMERICAN STEEL CLIP |
| upc | 816161028155 |
| part_number | ORBH1CBRR |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.