Additional information
| Weight | 0.02 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3.1 × 0.7 in |
| dimension | 0.70 X 3.05 X 3.00 |
| product_type | HEX HEAD GRIP SCREWS |
| size | 1911 |
| material | S/S |
| upc | 800732804002 |
| part_number | 804 |
| Brand |
| Weight | 0.02 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3.1 × 0.7 in |
| dimension | 0.70 X 3.05 X 3.00 |
| product_type | HEX HEAD GRIP SCREWS |
| size | 1911 |
| material | S/S |
| upc | 800732804002 |
| part_number | 804 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.