Additional information
| Weight | 0.01 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.1 × 2.9 × 0.6 in |
| dimension | 0.65 X 2.85 X 3.05 |
| product_type | GRIP SCREW BUSHINGS |
| size | 1911 |
| material | STEEL |
| upc | 800732813004 |
| part_number | 813 |
| Brand |
| Weight | 0.01 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.1 × 2.9 × 0.6 in |
| dimension | 0.65 X 2.85 X 3.05 |
| product_type | GRIP SCREW BUSHINGS |
| size | 1911 |
| material | STEEL |
| upc | 800732813004 |
| part_number | 813 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.