Additional information
| Weight | 0.24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.9 × 4.1 × 1.2 in |
| dimension | 1.20 X 4.05 X 2.95 |
| product_type | BROADHEADS |
| mechanical | N |
| fixed | N |
| other_features | MULTI POINT FIT 17/64" 125 |
| upc | 723560171132 |
| part_number | 217113 |
| Brand |






Reviews
There are no reviews yet.