Additional information
| Weight | 0.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.9 × 4.9 × 1.2 in |
| dimension | 1.20 X 4.85 X 2.90 |
| product_type | BROADHEADS |
| mechanical | N |
| fixed | N |
| other_features | MULTI POINT FIT 11/32" 100 |
| upc | 723560967063 |
| part_number | 796706 |
| Brand |






Reviews
There are no reviews yet.