Description
FEATURES-Black-Medium-For scopes 40mm & under
FEATURES-Black-Medium-For scopes 40mm & under
| Weight | 0.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.4 × 3.7 in |
| dimension | 1.45 X 3.70 X 9.35 |
| product_type | WEAVER STYLE |
| finish | BLACK |
| tube_size | 1" |
| material | Z-2 ALLOY |
| upc | 043125503001 |
| part_number | DS300B |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.