Additional information
| Weight | 0.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.8 × 3.8 in |
| dimension | 2.10 X 3.80 X 10.80 |
| style | INTEGRAL |
| application | REMINGTON LA |
| finish | BLACK-MATTE |
| material | ALUMINUM |
| type_of_rings_needed | NONE |
| rings_included | Y |
| other_features | PRECISION MACHINED FROM A |
| product_type | ONE-PIECE |
| tube_size | 1" |
| upc | 879956000026 |
| part_number | 18700 |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.