Additional information
| Weight | 0.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.9 × 3.9 in |
| dimension | 2.15 X 3.85 X 10.90 |
| style | INTEGRAL |
| application | REMINGTON 742/760 |
| finish | BLACK-MATTE |
| material | ALUMINUM |
| type_of_rings_needed | NONE |
| rings_included | Y |
| other_features | PRECISION MACHINED FROM A |
| product_type | ONE-PIECE |
| tube_size | 1" |
| upc | 879956003560 |
| part_number | 45700 |
| Brand |





Reviews
There are no reviews yet.