Additional information
| Weight | 0.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.2 × 3.9 in |
| dimension | 2.00 X 3.85 X 9.20 |
| style | INTEGRAL |
| application | BROWNING X-BOLT |
| finish | BLACK-MATTE |
| material | ALUMINUM |
| type_of_rings_needed | NONE |
| rings_included | Y |
| other_features | PRECISION MACHINED FROM A |
| product_type | ONE-PIECE |
| tube_size | 1" |
| upc | 879956003638 |
| part_number | 81500 |
| Brand |






Reviews
There are no reviews yet.