Description
FEATURES:Color: TanMaterial: LeatherStyle: Outside waistbandFit: S&W L Frame 4″, Colt Python, Trooper, Cobra 4″, Ruger GP100 4″
FEATURES:Color: TanMaterial: LeatherStyle: Outside waistbandFit: S&W L Frame 4″, Colt Python, Trooper, Cobra 4″, Ruger GP100 4″
| Weight | 0.45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.9 × 8.3 × 2.2 in |
| dimension | 2.20 X 8.25 X 10.90 |
| product_type | OUTSIDE WAISTBAND |
| application | S&W L FRAME 4" |
| material | LEATHER |
| color | TAN |
| mfg_size | N/A |
| right_hand | Y |
| left_hand | N |
| ambidextrous | N |
| other_features | BELTS 1 3/4" WIDE |
| upc | 792695206347 |
| part_number | 016TC34Z0 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.