Description
FEATURES:Color: TanMaterial: LeatherStyle:outside waistbandFit: S&W N Frame 6″, Colt Anaconda 6″
FEATURES:Color: TanMaterial: LeatherStyle:outside waistbandFit: S&W N Frame 6″, Colt Anaconda 6″
| Weight | 0.55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.7 × 5.8 × 2.5 in |
| dimension | 2.50 X 5.75 X 11.70 |
| product_type | OUTSIDE WAISTBAND |
| application | S&W N FRAME 6" |
| material | LEATHER |
| color | TAN |
| mfg_size | N/A |
| right_hand | Y |
| left_hand | N |
| ambidextrous | N |
| other_features | BELTS 1 3/4" WIDE |
| upc | 792695206385 |
| part_number | 016TC47Z0 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.