Description
FEATURES:-Fits Glock 19/23-Tan Leather-For belts 1 1/2″ wide minimalist design-Open muzzle
FEATURES:-Fits Glock 19/23-Tan Leather-For belts 1 1/2″ wide minimalist design-Open muzzle
| Weight | 0.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.8 × 4.7 × 1.9 in |
| dimension | 1.90 X 4.70 X 6.75 |
| product_type | BELT SLIDE HOLSTER |
| application | GLOCK 19 & SIMILAR AUTOS |
| material | LEATHER |
| color | TAN |
| mfg_size | N/A |
| right_hand | Y |
| left_hand | N |
| ambidextrous | N |
| other_features | FOR BELTS 1 1/2" WIDE |
| upc | 792695226284 |
| part_number | 019TAB6Z0 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.