Description
FEATURES:Fits: Colt SA similar 3.5″-5″, Ruger Vaquero 4 3/4″Color: NaturalMaterial: LeatherOutside the waist band for belts 1 3/4″ wide
FEATURES:Fits: Colt SA similar 3.5″-5″, Ruger Vaquero 4 3/4″Color: NaturalMaterial: LeatherOutside the waist band for belts 1 3/4″ wide
| Weight | 0.45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.5 × 5 × 1.8 in |
| dimension | 1.80 X 5.00 X 8.50 |
| product_type | OUTSIDE WAISTBAND |
| application | COLT SA SIMILAR 3.5"-5" BBL. |
| material | LEATHER |
| color | NATURAL |
| mfg_size | N/A |
| right_hand | N |
| left_hand | N |
| ambidextrous | Y |
| other_features | BELTS 1 3/4" WIDE |
| upc | 792695362432 |
| part_number | 189NJ54Z0 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.