Additional information
| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.4 × 2.4 × 1.6 in |
| dimension | 1.55 X 2.45 X 7.35 |
| product_type | BIPOD ADAPTER M-LOK |
| size | BLACK |
| material | ALUMINUM |
| upc | 815604019897 |
| part_number | 0314181675 |
| Brand |
| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.4 × 2.4 × 1.6 in |
| dimension | 1.55 X 2.45 X 7.35 |
| product_type | BIPOD ADAPTER M-LOK |
| size | BLACK |
| material | ALUMINUM |
| upc | 815604019897 |
| part_number | 0314181675 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.