Description
FEATURES-Fiberglass ramrod-Universal caliber-Flexibility to bend without breaking-3′ length for you to custom fit-11/32″ diameter-10-32 thread
FEATURES-Fiberglass ramrod-Universal caliber-Flexibility to bend without breaking-3′ length for you to custom fit-11/32″ diameter-10-32 thread
| Weight | 0.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.9 × 2.7 × 0.4 in |
| dimension | 0.45 X 2.70 X 38.95 |
| product_type | RAMRODS ACCESSORIES |
| size | 11/32" DIA/10-32 THREADED |
| material | FIBERGLASS ROD/BRASS ENDS |
| other_features | 3'LENGTH FOR YOU TO CUSTOM FIT |
| upc | 043125114702 |
| part_number | AC1470 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.