Additional information
| Weight | 0.12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.2 × 3.6 × 1.6 in |
| dimension | 1.55 X 3.60 X 6.20 |
| product_type | LOADERS |
| size | .45 CALIBER/3 PACK |
| material | PLASTIC |
| upc | 043125115563 |
| part_number | AC1556 |
| Brand |
| Weight | 0.12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.2 × 3.6 × 1.6 in |
| dimension | 1.55 X 3.60 X 6.20 |
| product_type | LOADERS |
| size | .45 CALIBER/3 PACK |
| material | PLASTIC |
| upc | 043125115563 |
| part_number | AC1556 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.