Additional information
| Weight | 0.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.8 × 2.4 × 0.8 in |
| dimension | 0.80 X 2.35 X 7.80 |
| product_type | CAPPERS |
| size | FOR CVA VARIFLAME/BLACK |
| material | STEEL |
| upc | 043125117239 |
| part_number | AC1723 |
| Brand |
| Weight | 0.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.8 × 2.4 × 0.8 in |
| dimension | 0.80 X 2.35 X 7.80 |
| product_type | CAPPERS |
| size | FOR CVA VARIFLAME/BLACK |
| material | STEEL |
| upc | 043125117239 |
| part_number | AC1723 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.