Additional information
| Weight | 0.32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.1 × 11.3 × 1.3 in |
| dimension | 1.30 X 11.25 X 3.15 |
| blade_material | STAINLESS STEEL |
| number_of_blades | 1 |
| blade_length | 3.5" |
| handle_material | COMPOSITE |
| handle_color | GREEN/BLACK |
| open_length | 6.6300 |
| closed_length | 0.0000 |
| weight | 2.4000 |
| other_features | BEAD BLAST BLADE FINISH, |
| upc | 794023239409 |
| part_number | 2394 |
| Brand |





Reviews
There are no reviews yet.