Additional information
| Weight | 0.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.8 × 1.5 × 1.3 in |
| dimension | 1.25 X 1.50 X 4.75 |
| blade_material | CARBON STEEL |
| number_of_blades | 1 |
| blade_length | 3.4" |
| handle_material | G-10 STAINLESS STEEL |
| handle_color | STAINLESS/BLACK |
| open_length | 7.6900 |
| closed_length | 4.2600 |
| weight | 3.6000 |
| upc | 794023688009 |
| part_number | 6880 |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.