Additional information
| Weight | 0.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.8 × 2.1 × 1.3 in |
| dimension | 1.25 X 2.05 X 6.75 |
| blade_material | CARBON STEEL |
| number_of_blades | 1 |
| blade_length | 2.5" |
| handle_material | ALUMINUM |
| handle_color | BLUE |
| open_length | 7.2500 |
| closed_length | 4.6600 |
| weight | 3.6000 |
| upc | 794023405002 |
| part_number | 4050 |
| Brand |





Reviews
There are no reviews yet.