Additional information
| Weight | 0.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.6 × 1.9 × 1.3 in |
| dimension | 1.25 X 1.85 X 5.65 |
| blade_material | STAINLESS STEEL |
| number_of_blades | 1 |
| blade_length | 3.5" |
| handle_material | STAINLESS STEEL |
| handle_color | BRONZED |
| open_length | 8.2500 |
| closed_length | 4.6500 |
| weight | 3.8000 |
| other_features | FLIPPER DEPLOYS THE BLADE, |
| upc | 794023003505 |
| part_number | M1603BK |
| Brand |





Reviews
There are no reviews yet.