Additional information
| Weight | 0.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.3 × 4.4 × 2.1 in |
| dimension | 2.10 X 4.45 X 5.25 |
| laser_type | TRIGGER GUARD |
| beam_color | Green |
| battery_type | (1) 1/3N 3V LI-ION |
| master_on | Y |
| adjustable | Y |
| finish | BLACK MATTE |
| activation | INSTINCTIVE |
| no_sale_to_guam | NO SALE TO GUAM |
| no_sale_to_puerto_rico | NO SALE TO PUERTO RICO |
| upc | 850013143931 |
| part_number | 01-02050 |
| Brand |






Reviews
There are no reviews yet.