Description
FEATURES-Material: Polymer-Front Activation-User Adjustable Windage & Elevation-Red Laser-Fits S&W M&P M2.0 Full & Compact
FEATURES-Material: Polymer-Front Activation-User Adjustable Windage & Elevation-Red Laser-Fits S&W M&P M2.0 Full & Compact
| Weight | 0.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.3 × 3.3 × 2.2 in |
| dimension | 2.20 X 3.25 X 5.30 |
| laser_type | TRIGGER RGUARD |
| beam_color | RED |
| battery_type | 1 #1/3N 3V LITHIUM |
| master_on | Y |
| adjustable | Y |
| finish | BLACK |
| activation | INSTINCTIVE FRONT |
| no_sale_to_guam | NO SALE TO GUAM |
| no_sale_to_puerto_rico | NO SALE TO PUERTO RICO |
| upc | 610242008599 |
| part_number | LG362 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.