Description
FEATURES-Material: Polymer-Front Activation-User Adjustable Windage & Elevation-Green Laser-Fits S&W M&P M2.0 Full & Compact
FEATURES-Material: Polymer-Front Activation-User Adjustable Windage & Elevation-Green Laser-Fits S&W M&P M2.0 Full & Compact
| Weight | 0.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.3 × 6.2 × 3.1 in |
| dimension | 3.05 X 6.20 X 6.30 |
| laser_type | TRIGGER RGUARD |
| beam_color | Green |
| battery_type | 1 #1/3N 3V LITHIUM |
| master_on | Y |
| adjustable | Y |
| finish | BLACK |
| activation | INSTINCTIVE FRONT |
| no_sale_to_guam | NO SALE TO GUAM |
| no_sale_to_puerto_rico | NO SALE TO PUERTO RICO |
| upc | 610242008605 |
| part_number | LG362G |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.