Additional information
| Weight | 0.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.5 × 2.9 × 1.3 in |
| dimension | 1.25 X 2.90 X 7.50 |
| style | DOVETAIL |
| application | FITS CRICKETT P |
| finish | BLACK GLOSS |
| material | ALUMINUM |
| type_of_rings_needed | 3/8" DOVETAIL |
| rings_included | N |
| upc | 611613004196 |
| part_number | KSA00419 |
| Brand |





Reviews
There are no reviews yet.