Additional information
| Weight | 1.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.6 × 5.1 × 1.6 in |
| dimension | 1.55 X 5.05 X 21.55 |
| blade_material | CARBON STEEL |
| number_of_blades | 1 |
| blade_length | 13" |
| handle_material | POLYMER |
| handle_color | BLACK |
| open_length | 18.0000 |
| closed_length | 0.0000 |
| weight | 16.0000 |
| upc | 705442018391 |
| part_number | 97BTMS |
| Brand |





Reviews
There are no reviews yet.