Additional information
| Weight | 0.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.6 × 4.1 × 1.9 in |
| dimension | 1.95 X 4.15 X 13.55 |
| blade_material | STAINLESS STEEL |
| number_of_blades | 1 |
| blade_length | 4.5" |
| handle_material | PLASTIC |
| handle_color | BLACK |
| open_length | 0.0000 |
| closed_length | 0.0000 |
| weight | 0.0000 |
| other_features | BLACK SATIN POLISHED BLADE, |
| upc | 888151043165 |
| part_number | CSTHFS01N |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.