Additional information
| Weight | 0.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.8 × 4.8 × 1.4 in |
| dimension | 1.40 X 4.75 X 11.75 |
| blade_material | STAINLESS STEEL |
| number_of_blades | 4 |
| blade_length | VARIES |
| handle_material | PARACORD |
| handle_color | BROWN |
| open_length | 0.0000 |
| closed_length | 0.0000 |
| weight | 0.0000 |
| other_features | 2 2.5" BLADES HAVE 5" OAL, |
| upc | 888151040331 |
| part_number | CSTHSPK4PK |
| Brand |







Reviews
There are no reviews yet.