Additional information
| Weight | 0.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.4 × 5.9 × 1.4 in |
| dimension | 1.40 X 5.90 X 9.45 |
| blade_material | D2 |
| number_of_blades | 1 |
| blade_length | 4" |
| handle_material | G-10 COMPOSITE |
| handle_color | BLACK MATTE |
| open_length | 8.0000 |
| closed_length | 0.0000 |
| weight | 0.0000 |
| upc | 099654042849 |
| part_number | CTKPBLK |
| Brand |





Reviews
There are no reviews yet.