Additional information
| Weight | 0.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.1 × 2.6 × 1.2 in |
| dimension | 1.20 X 2.55 X 6.15 |
| blade_material | D2 |
| number_of_blades | 1 |
| blade_length | 3.5" |
| handle_material | G-10 COMPOSITE |
| handle_color | BROWN |
| open_length | 8.0000 |
| closed_length | 4.5000 |
| weight | 4.0000 |
| upc | 099654042931 |
| part_number | CTRATHBRN |
| Brand |






Reviews
There are no reviews yet.