Additional information
| Weight | 0.03 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.9 × 3.1 × 0.6 in |
| dimension | 0.60 X 3.05 X 3.90 |
| product_type | BOLT CATCH ASSEMBLY |
| size | AR-15 |
| material | STEEL |
| ar-15_accessory | Y |
| upc | 815835019703 |
| part_number | 55AFF34 |
| Brand |
| Weight | 0.03 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.9 × 3.1 × 0.6 in |
| dimension | 0.60 X 3.05 X 3.90 |
| product_type | BOLT CATCH ASSEMBLY |
| size | AR-15 |
| material | STEEL |
| ar-15_accessory | Y |
| upc | 815835019703 |
| part_number | 55AFF34 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.