Additional information
| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.3 × 3.9 × 1.1 in |
| dimension | 1.05 X 3.95 X 6.25 |
| product_type | MAGAZINE INTERFACE PLATE |
| size | FITS RAK9 CHIAPPA |
| material | STEEL |
| upc | 8053800940566 |
| part_number | 970494 |
| Brand |
| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.3 × 3.9 × 1.1 in |
| dimension | 1.05 X 3.95 X 6.25 |
| product_type | MAGAZINE INTERFACE PLATE |
| size | FITS RAK9 CHIAPPA |
| material | STEEL |
| upc | 8053800940566 |
| part_number | 970494 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.