Additional information
| Weight | 0.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.1 × 8.9 × 4.4 in |
| dimension | 4.35 X 8.85 X 8.10 |
| product_type | EAR MUFFS |
| color | BLACK |
| noise_rating | 27DB |
| upc | 076683428202 |
| part_number | 42820 |
| Brand |
| Weight | 0.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.1 × 8.9 × 4.4 in |
| dimension | 4.35 X 8.85 X 8.10 |
| product_type | EAR MUFFS |
| color | BLACK |
| noise_rating | 27DB |
| upc | 076683428202 |
| part_number | 42820 |
| Brand |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.